AktualitetShowBizTe FunditTe Gjitha

Si dukeshin në shekullin e XX-të dy gazetarët e njohur të ekranit (FOTO)

Ata të dy tani janë gazetarë të njohur dhe fjalën e kemi për Albert Dumanin dhe Mirela Milorin. Prej vitesh ata punojnë në fushën e gazetarisë dhe për fansat e tyre kanë shpërndarë një foto që i përket shekullit të kaluar. 

“Kur ishin të rinj, në TVA, në shekullin XX”, shkruan Albert Dumani dhe shfaqet në këtë foto krah mikes së saj gazetare Mirela Milorit. 

Më tej Dumani na tregon se kjo foto është shkrepur kur ata kanë qenë në një konferencë në Kroaci. Të veshur me stilin e kohës, këmishë të gjerë në ngjyrë blu, pantallona me rrip Dumani duket mjaft i ri në këtë foto por nuk ka munguar as buzëqeshja e Mirela Milorit. Kjo e fundit e veshur thjeshtë, një fustan të zi që e tregon shumë elegeante. (J.V/Shuplaka)

 

Fjalët Kyce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!