AktualitetPolitikëTe FunditTe Gjitha

Shkëlzen Berisha paralajmëron padi penale për shpifje kundër dyshes Bollino-Karaj

Shkëlzen Berisha ka paralajmëruar se do të ngrejë një padi të dytë kundër dëshmitarit të CEZ, Romeo Karajt dhe Carlo Bollinos.

Berisha e konsideron Romeo Karajn si një urith të Ramës i cili ka shpërndarë gënjeshtrën e radhës në tualetin mediatik të Bollinos.

Dëshmitari Romeo Karaj deklaroi se drejtori i CEZ kishte banuar në banesën e Shkëlzen Berishës.

Sipas Shkëlzen Berishës kjo është një shpifje e radhës dhe ai do të ngrejë padi penale brenda javës.

REAGIMI I BERISHËS:

Padi e re penale per ciftin Bonnie & Clyde

Urithi i Rames ka shperndare sot shpifjen radhes ne tualetin mediatik te Bolinos, sipas se ciles drejtori i CEZ paska banuar ne shtepine time. Edhe per kete genjeshter, njelloj si per te paren, do te pegjigjet penalisht, ne padine e dyte qe do ngrihet ndaj tij per shpifje brenda javes qe vjen. (B.H/Shuplaka)

 

 

 

 

 

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!