FlashShëndetiTe FunditTe Gjitha

Shëndetësia që nuk duam, FOTOT e RËNDA nga Pediatria e Elbasanit

Pamje aspak normale serviren në fotot e mëposhtme. Të shkrepura në pediatrinë e Spitalit të Elbasanit, një prej prindërve shprehet me shqetësim për gjendjen dhe kushtet në të cilën iu duhet që të trajtojnë fëmijët e tyre.

Duhet thënë se Shëndetësia është një nga pikat më kritike në vendin tonë, po të mendosh që dhe në Repartin e Fëmijëve nuk ka asnjë lloj investimi është vërtet e rëndë.

Myku duket se është triumfuesi i vetëm i mureve të Pediatrisë. 

(E.K/SHUPLAKA)

Fotot janë dërguar nga qytetarët te Olti Curri:

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *