AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Saimir Tahirit s’i bën zemra të ngrejë dy gishtat?! FOTOJA që s’duhet humbur

Saimir Tahirit s’i bën zemra të ngrejë dy gishtat?! FOTOJA që s’duhet humbur.

Për belanë e socialistëve numri që PS-ja do të mbajë në fletën e votimit për zgjedhjet e 25 Qershorit është numri 2. Dy gishtat simbol i demokratëve në vend i janë veshur në çdo cep të Shqipërisë Edi Ramës dhe skuadrës së tij.

Po mesa duket Saimir Tahiri kreu i PS-së në Tiranë nuk e ka me qejf simbolin e dy gishtave. Në një arratisje nga Tirana në Ibizë në FOTO ai shihet duke ngritur dorën po jo dy gishtat.

Ndërkohë që një nga të rejat që është pranë tij nuk ka përtuar që të bëjë shenjën e dy gishtave. Mbase Tahiri ka menduar që dy krahët lart e kanë dhënë mesazhin e duhur.

(E.K/SHUPLAKA)

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!