AktualitetTe FunditTe Gjitha

Reshje dëbore/Aksidenti i tretë në Tiranë, autobusi godet kabinën telefonike (FOTO)

Pas përplasjes së autobuzit të Unazës me mjetin tip “Benz”, në kryeqytet është shënuar aksidenti i dytë për shkak të reshjeve të dëborës.

Këtë mbrëmje autobusi i linjës së Tiranës së Re ka devijuar nga rruga dhe është përplasur me një kabinë telefonike. Mendohet se autobusi ka rrëshqitur si pasojë e dëborës.

Ngjarja ka ndodhur në Qendër të kryeqytetit, në afërsi të 15 Katëshit. (D.D/Shuplaka)

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”718″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!