AktualitetTe FunditTe Gjitha

Qeverisja me një timon, VIDEOJA që po çmend rrjetin

Timoni është padyshim një nga fjalët më të përmendura në këto ditë zgjedhjesh. E menduar si një e drejtë për qeverisje me një Parti, duket se kjo fjalë “lindi” në Partinë Socialiste dhe tashmë është bërë kryefjalë retorikash dhe sulmesh mes palëve.

Ndërkohë që kësaj nuk i kanë shpëtuar as rrjetet sociale me memot dhe videomontazhet e shpërndara masivisht.

Një prej tyre është dhe video që do të shfaqet më poshtë ku duket një person pa makinë, por ama timonin e ka në dorë.

Mes të qeshurave sigurisht sa sheh videon ndoshta një mendje shkon dhe te kryeministri Rama i cili veç të tjerash nuk ka as leje për drejtimin e makinës, pra patentë. (E.K/SHUPLAKA)

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!