AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Provokon Majlinda Bregu, publikon FOTON, por diçitura dhe vështimi i saj diçka paralajmërojnë

Deputetja demokrate Majlinda Bregu shfaqet jo pak herë provokuese me fotot që poston në rrjetet sociale. Këtë herë ka vendosur që të ndajë më ndjekësit momente nga pushimet buzë detit.

Me një vështrim mjaft të përhumbur, po njëkohsisht në horizont, Bregu shfaqet mjaft natyrale.

E sigurisht mjaft konservatore është shfaqur në veshjen e saj, me një kanatiere të zezë dhe pa ekspozime të tepërta.

Po ajo që të bën më shumë përshtypje është diçitura që ka zgjedhur të vendosë për foton.

Me një shprehje në anglisht “Painstakingly…” që nëse shqipërohet nënkupton të pasurin kujdes, nuk dihet nëse Bregu paralajmëron ndonjë nga kundërshtarët.

Kujtojmë se kohët e fundit ajo ka qenë protagoniste në PD pasi është pozicionuar kundër kreut të Partisë Basha. (E.K/SHUPLAKA)

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!