AktualitetTe FunditTe Gjitha

Instituti i Gjeoshkencave: Ja sa do të zgjasë dëbora në Tiranë

Reshje të dendura dëbore kanë përfshirë gjithë ultërsirën e Shqipërisë.

Megjithatë, sipas Insitutit të Gjeoshkencave reshjet që kanë nisur në kryeqytet do të pushojnë brenda dy orëve dhe vranësirat do të largohen.

Sipas Institutit, trashësia e dëborës do të jetë rreth 5-6 cm.  (D.D/Shuplaka)

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!