FlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Goxhaj: Marrëveshja Rama – Basha, nën influencën e Sorosit

Altin Goxhaj ka komentuar marrëveshjen e arritur mes Ramës e Bashës. Ai ka deklaruar se kjo marrëveshje e ofruar nga BE dhe SHBA, e mirë apo e keqe, është nën influencën e Sorosit.

Sipas tij nuk janë pyetur specialistët opozitar dhe PD nuk ka bërë të ditur programin dhe mënyrën se si do e menaxhojë situatën në opinionin publik. Nuk ka një stratëgji si të fitohet mbështetja e Trump, ka thënë Goxhaj.

Reagimi

Marreveshja e ofruar nga BE dhe SHBA (nen influencen e Sorosit) mire a keq kjo eshte! Keto jane rregullat e reja te lojes! Puna eshte me cfare liste do prezantohet PDja? Po programin kush e ka shkruar? Dime gje ne qindra specialiste opozitare, na ka pyet njeri, na ka dhene mundesi te japim mendje? Cfare do beje PD nderkohe per te siguruar mbeshtetje nga Trump? Perseri do vazhdoj te mbaj kontrata me kompani koti lobimi dhe do vazhdoj te refuzoje kompanite me influence qe i ofrohen? Cfare do bej per influencimin televiziv ne opinionin publik (prape lukunine e Sorosit: Salianjin dhe Griden, Kandillin dhe Alfred Lelen mjes, drek, darke do shohim?) 
Ndaj dhe qe neser ne AntiSoros Tv do te fillojme emisionin: VETTINGU POLITIK ANTISOROS. (B.H/Shuplaka)

 

 

 

 

 

 

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!