AktualitetTe FunditTe Gjitha

Durrësi mbulohet sërish nga dëbora (FOTO/VIDEO)

Ulja e ndjeshme e temperaturave në të gjithë vendin ka sjellë sërish dëborë në qytetin bregdetar të Durrësit.

Megjithëse jo shumë intensive, reshjet e borës kanë zbardhur rrugët e qytetit, por deri më tani nuk raportohen probleme me qarkullimin.

Qytetarët e Durrësit kanë përfituar nga ky moment për të bërë foto dhe video të ndryshme.

Kujtojmë se më 5 janar, reshjet e dëborës në këtë qytet u rikthyen pas 7 vitesh mungesë. (D.D/Shuplaka)

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”712″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] 

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!