AktualitetPolitikëTe FunditTe Gjitha

Borë në Tiranë, Veliaj-qytetarëve: Kujdes timonin dhe… (FOTO)

Pas tridhjetë vitesh, kryeqyteti është zbardhur përsëri nga flokët e dëborës.

Por me tre aksidente të ndodhura deri tani, kryebashkiaku Veliaj me të drejtë u bën thirrje qytetarëve të bëjnë kujdes.

“Është shumë e bukur bora në Tiranë, pas 30 vitesh. Por le ta shijojmë me kujdes, ngadalë në timon dhe zonat rurale! Stafi ynë në terren”, shkruan Veliaj në Facebook.

vlb1

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *