AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Borë në Tiranë, Tahiri këshillon qytetarët: Kujdes në rrugë, me makinë e në këmbë

Pak minuta reshje dëbore në Tiranë mjaftuan që të ndodhnin disa aksidente automobilistike.

Për këtë arsye, Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri fton qytetarët që të bëjnë kujdes si me makinë, por edhe gjatë lëvizjes në këmbë.

“Policia në borë, në shërbim të qytetarëve. Bëj kujdes në rrugë, me makinë dhe në këmbë”, shkruan Tahiri. (A.R/SHUPLAKA)

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!