KryesoreTe FunditTe Gjitha

”Ik, ik, ik! Qytetarët e Cërrikut refuzojnë Erion Veliajn dhe Taulant Ballën” (VIDEO FLAGRANTE)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ndarë me ndjekësit një video që sipas tij është filmuar në Cërrik gjatë një takimi elektoral të Partisë Socialiste.

Ai shprehet se kjo është pritja që i rezervuan një ditë më parë qytetarët e Cërrikut Taulant Ballës dhe Erion Veliajt, të cilët kishin shkuar për të mbështetur kreun e Partisë Socialiste, Edi Rama.

Në video shihen një grup i konsiderueshëm qytetarësh, pjesa më e madhe të rinj, të cilët dëgjohen teksa thërrasin disa herë “Lulzim Basha” dhe “Republikë e Re”.

Gjatë këtyre ditëve, kryebashkiaku Veliaj është parë disa herë krahas Edi Ramës në takimet elektorale të këtij të fundit.

(XH.A/SHUPLAKA)

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!