PolitikëTe FunditTe Gjitha

Basha tallet me Ramën. I nxjerr VIDEON e 3 viteve më parë të inaugurimit të Bulevardit të Ri

Pas inagurimit të sotëm të bulevardit të ri në Tiranë nga kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku Erion Veliaj, kryedemokrati Lulzim Basha tallet keq.

Kryetari i PD-së, që ka qenë në krye të bashkisë që drejton Veliaj i ka publikuar në ”Facebook” një video të 3 viteve më parë, teksa shfaqet duke inaguruar nisjen e punimeve në bulevard.

”Këtë “inaguroi” Rama sot”, shkruan Basha në profilin e tij, teksa shpërndan dhe videon e datës 7 shtator 2013. (V.G/SHUPLAKA)

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!